Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

KAPLUMBAĞAYI DEFALARCA ÇÖPE ATTILAR! YAZIKTIR!

Isparta'da Vicdan Sızlatan Olay! Ne Olacak Bu Hal?

KAPLUMBAĞAYI DEFALARCA ÇÖPE ATTILAR! YAZIKTIR!

Isparta’nın Zafer mahallesinde vicdanları sızlatan olay defalarca kez tekrarlandı! İşte Isparta Anlık olarak bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden gelen bilgiler doğrultusunda hazırladığımız bu yazımızda vicdan sızlatan bir olaydan bahsedeceğiz.

Isparta’nın Zafer mahallesinde takipçimizin anlatmasına göre tam 3 defa zavallı bir kaplumbağayı çöpe attılar! Takipçimiz olaydan yaşadığı rahatsızlığı Isparta Anlık sayfamızda sizlerle paylaşmamızı istedi! İşte o olayın detaylarını siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Haberimize geçmeden önce dün sabah saatlerinde deprem meydana geldi, eğer hissetmediyseniz sizler için detayları buraya yazdık. Buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Yine aynı gün yani bayramın 2. günü Eğirdir’de feci bir kazada bir vatandaş hayatını kaybetti. Bu haber hakkında detaylı bilgi almak isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Kaplumbağa

Isparta’da Vicdan Sızlatan Olay! Ne Olacak Bu Hal?

Isparta’nın Zafer mahallesinde duyanların ve görenlerin vicdanını sızlatan bir olay meydana geldi. Takipçimizin bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden aktardığı bilgilere göre Zafer mahallesi 4989. sokakta bulunan bir çöpün içine sürekli olarak kaplumbağa atıldığı iddia edildi. Takipçimiz farklı günler dahil olmak üzere toplam üç defa çöpe atılan kaplumbağaya şahit olduğunu dile getirdi. Her seferinde kaplumbağaları kurtaran takipçimiz bu olaya dikkat çekmemizi ve bunun artık bir son bulmasını istedi.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.