Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaKavgalarSon DakikaTrafik Kazaları

Kaza Sonrası Kavga Çıktı! Araç Kamerasına Yansıyan Trafik Kazası! Isparta Son Dakika!

Kaza Sonrası Kavga Çıktı! Araç Kamerasına Yansıyan Trafik Kazası! Isparta Son Dakika!

Isparta’da bugün öğleden önce saatlerinde yaklaşık 11.00 sularında Instagram hesabımıza gelen bir haberi sizlerle paylaşmak adına bu yazıyı ele almaktayız. Isparta Son Dakika haberlerini paylaştığımız sitemizde sizlere en hızlı şekilde şehirde yaşanan olayları aktarmaya çalışmaktayız. Bugün Kolçelik kavşağında kontrollü geçiş noktasında bir araç, aslında kendisine yanmayan ışığı kendisine yandığını zannederek durmaması gereken bir yerde durdu. Bunun üzerine arkadan gelen araç yavaşlayamayıp öndeki araca çarptı. O anların tamamı bir takipçimizin kamerasına yansıdı. İşte o korku dolu dakikalar Isparta Anlık kanalımızdan sizlerle!

Isparta'da kaza sonrası kavga çıktı.

Kaza Oldu Kavga Çıktı!

Kazadan sonra kaza yapan araç sürücüsü, kaza yapmasına neden olan araç sürücüsüne saldırdı. Instagram sayfamıza gelen iddialara göre, kaza yapan aracın yanındaki kadının gözüne cam kaçması sonucu hastaneye gidildi. Instagram sayfamıza yapılan yorumlarda kadının gözüne cam batması sonucu hastaneye kaldırıldığı ve ameliyat olduğu söylenildi. Cana geleceğine mala gelsin diye yapılan hamle olduğunu dile getiren kişinin kim olduğu henüz bilinmiyor.

Isparta'da kaza sonrası kavga çıktı haberi.

Videoyu gönderen takipçimizin notu: “Yalnız ben orada bağırıyorum adama, devam et diye. Arkadan vuracaklardı bana da, zincirleme kaza olacaktı.”

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.