Detaylar İçin Tıkla!
Gündem

Keçiborlu – Isparta Yolunda Güvenli Yolculuk!

Keçiborlu – Isparta Yolunda Güvenli Yolculuk!

Dün akşam sularında Keçiborlu – Isparta Yolunda bir araç fazlaca yük ile seyahat halinde ilerledi. Hem kendilerini hem de Isparta halkını tehlikeye soktular! O anların hepsi bir takipçimizin kameralarına yansıdı. Isparta Anlık olarak o anları sizler için derleyip paylaşmaya karar verdik! İlgili kişiler çevredeki insanların canını düşünmeden tüm yol boyunca hareket halinde oldu ve bu tehlikeli anlar için ise takipçilerimizden pek çok tepki geldi. Üzerinde bir sürü yük ile kişi Keçiborlu istikametinde Isparta Yolu üzerinden ilerlemekteydi! Sizler de Isparta ve ilçelerinde şahit olduğunuz olayları bizlere gönderebilirsiniz, bu sayede Isparta Anlık Haber olarak sizlere son dakika olayları anında paylaşabiliriz. Genel olarak Instagram sayfamız üzerinden yayın yapmaktayız. Oradan da bizleri takip etmeyi unutmayın lütfen. Lafı çok uzatmadan sizleri o görüntülerle başbaşa bırakıyoruz!

Keçiborlu - Isparta Yolunda...
Keçiborlu – Isparta Yolunda…

İlginç bir yük taşıma yöntemi!

Gelen videolar üzerine Isparta Son Dakika Haber olarak o anı sizlerle de paylaşmayı uygun gördük. İlgili videoyu alt kısımda sizlerle paylaşacağız fakat bu şekilde bir yük taşımayı lütfen kimse yapmasın. İlk olarak kendinizi sonra da Isparta Vatandaşlarını tehlikeye atmaktasınız. Lütfen trafikte trafik kurallarına uyalım ve ona göre hareket edelim. Bizler de Isparta Anlık olarak Isparta Son Dakika Haberlerini ve Isparta Haberlerini sizlerle buluşturmaya devam edelim! Sayfamız ve sitemiz için göstermiş olduğunuz ilgi ve odak için çok teşekkür ederiz. Isparta’nın halktan olaylarını sizlere, sizlerin kamerasından paylaşmaya, bizlere değer verdiğiniz sürece devam edeceğimize söz veriyoruz! Bizleri Instagram adresimizden takip etmeyi unutmayın!

Isparta Anlık Isparta Son Dakika Haberleri

Merhabalar arkadaşlar, amacımız Isparta Son Dakika Haberleri ve Isparta Haberlerini sizlere son dakika olarak ulaştırmaktır. Bu yazıyı yazmamızın sebebi de bizlere vermiş olduğunuz değeri sizlere teşekkür etmek amacıyla oluşturmaktır. Sevgi ve sağlıcakla kalın efendim. Isparta Şehrine hizmet vermek ve bu konuda en ileride ve en yukarıda olmayı hedeflemek bizler için gururdur arkadaşlar. Bizler, son üç – dört ayda Isparta’nın en popüler Instagram sayfası olmayı başardık. Dolayısıyla bu başarımızda en çok sizlerin katkısı oldu. Sizlere bu katkınızdan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri destekleyen ve seven tüm takipçilerimize çok teşekkür ederiz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.