Detaylar İçin Tıkla!
İntiharGündemIspartaSon Dakika

KENDİNİ İPE ASARAK İNTİHAR ETTİ! ISPARTA SON DAKİKA!

Isparta Anadolu Mahallesinde İntihar Etti! İşte Detaylar!

KEDİNİ İPE ASARAK İNTİHAR ETTİ! ISPARTA SON DAKİKA!

Bugün öğlen saatlerinde sosyal medya hesabımız olan Isparta Anlık hesabımıza gelen bilgilere göre bir vatandaş, Isparta Anadolu Mahallesinde kendisini ipe asarak hayatına son verdi.

Anadolu Mahallesi Isparta İntihar Haberi

Sizler de Isparta şehri hakkında şahit olduğunuz Isparta son dakika olaylarını bizlere Instagram adresimiz üzerinden gönderebilir ve bu haberleri tüm şehrin duymasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli. Haberin detaylarına değinmemiz gerekirse, gelen bilgilere göre bugün öğlen saatlerinde pek çok itfaiye ekibi Anadolu Mahallesine doğru yol aldı. İşte sonradan nedenini öğrendiğimizi haberin detayları internet sitemizde siz değerli takipçilerimizle.

Anadolu Mahallesi Isparta İntihar Haberi 2

Isparta Anadolu Mahallesinde İntihar Etti! İşte Detaylar!

Olay bugün öğlen saatlerinde meydana geldi. İlk olarak İyaş ilerisinden pek çok itfaiye aracının geçtiğine şahit olan takipçilerimiz o görüntüleri bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletti. Gelen bilgililer ışığında daha sonra öğrendiğimize göre bir vatandaş, Anadolu Mahallesinde bulunan evinde kendisini ipe asarak hayatına son verdi. Henüz vatandaşın kimliği tespit edilemedi. Olayla alakalı yeni bilgiler geldikçe internet sitemizde güncelleme yapacağız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.