Detaylar İçin Tıkla!
IspartaGündem

KURYELER VE MOTORCULAR İSYAN EDİYOR! ISPARTA ANLIK!

MOTOSİKLET KULLANANLAR İSYAN EDİYOR! ISPARTA ANLIK

MOTOSİKLET KULLANANLAR İSYAN EDİYOR! ISPARTA ANLIK

Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşan videoya göre kuryeler ve motor sürücüleri buna isyan ediyor! Artık bir çözüm bulunmasını istiyorlar! İşte o haber hakkında detaylar Isparta Son Dakika olarak hazırladığımız bu yazıda sizlerle!

İlk olarak, video bizlere 12.00 sularında iletildi. Bir motor sürücüsü arkadaş, son dönemde Isparta ve diğer illerde de etkili olan ve trafik ışıklarını daha verimli kullanmak amacıyla yapılan radarlı ışık sistemine isyan ediyor. İlgili ışık sistemine göre, kırmızı alanda araç yoksa orada yeşil ışık yanmamaktadır. Bu da ışıkta bekleyen araçların kırmızı alana geldiklerinde ışığın yeşile dönmesi demek. Fakat, motor sürücüleri için aynı şey geçerli değil

Kırmızı Alana Trafik Işığı

Motor sürücüleri ve kurye arkadaşlar, o kırmızı alana geldiklerinde bile radar onları görmüyor, normal bir yaya gibi algılıyor. Dolayısıyla da arkadaşlar, yanlarına araç gelene kadar ışıkta beklemek zorunda kalıyorlar. Kurye çalışanlar ve motosiklet sürücüleri bir çözüm bulunsun istiyor! İşte o görüntüler ve detaylar Isparta Anlık sayfamızda siz değerli takipçilerimizle.

Kırmızı Alan Trafik

Kuryeler ve motorcular isyan ediyor! Bir çözüm bulunsun istiyorlar!

Alt tarafta izleyebileceğiniz üzere, motor sürücüsü ve kuryeler, taralı kırmızı alana gelseler bile radar onları görmemekte ve yanlarına bir araç gelene kadar beklemek zorundalar. Başka bir araç geldiğinde de, ne yazık ki sistemi bilmediklerinden dolayı bazen bu bekleyiş dakikalarca sürebiliyor. Motosiklet sürücüleri ise bu duruma bir çözüm bulunsun diyor!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.