Detaylar İçin Tıkla!
YangınlarGündemIsparta

MANGAL YAKIP KAÇTILAR! ÇÜNÜR TEPESİNDE KORKUNÇ YANGIN!

Isparta'da Gece Saatlerinde Şehir Kızıla Büründü!

MANGAL YAKIP KAÇTILAR! ÇÜNÜR TEPESİNDE KORKUNÇ YANGIN!

Isparta’nın Çünür mahallesinde bulunan Çünür Tepesi, şehirdeki vatandaşlar için yeşilliklerle iç içe adeta dinlenme noktası haline geldi. Çünür tepesinde yasak olmasına rağmen mangal yaptığı iddia edilen kişilerin bıraktığı közler ne yazık ki kocaman bir yangına sebep oldu.

Isparta’da Gece Saatlerinde Şehir Kızıla Büründü!

Olay bugün gece 23.50 sularında meydana geldi. Çünür tepesinde iddiaya göre mangaldan dolayı büyüyen bir ateş tüm tepeyi kızıla bürüdü. Olayı gören vatandaşlar hemen küreklerle, su dolu bidonlarla olay yerine koşarak yangının söndürülmesinde ilk adımı attılar. Diğer vatandaşlar ise acil servise haber vererek bölgeye itfaiye ekiplerinin gelmesi için uğraştılar. İtfaiye ekipleri geldiğinde yangın neredeyse vatandaşlar tarafından kontrol altına alınmıştı. Geniş bir alanın küle döndüğü bu yangında şans eseri yaralanan veya hayatını kaybeden olmadı.

Başta Çünür’de yaşayan vatandaşlar olmak üzere tüm Isparta’mıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yangın

Bugün en az Çünür yangını kadar etkili bir haber daha medyadaydı. İşte o haber Keçiborlu Kazası olarak tarihe geçecek facia kazaydı. O haberle alakalı detayları internet sitemizden okuyabilirsiniz.
Keçiborlu’da Korkunç Kaza! 1 Ölü, 2 Ağır Olmak Üzere 35 Yaralı!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.