Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Melek Baykal’dan Isparta Kültür Merkezine Sitem!

Melek Baykal, Şen Makas oyunu için geldiği Isparta'da kulisin durumuna sitem etti!

Melek Baykal’dan Isparta Kültür Merkezine Sitem!

Melek Baykal Isparta Kültür Merkezinde bugün Şen Makas isimli oyunu oynamak için geldi. Yeni diye tabir edebileceğimiz ve şehrin en büyük kültür merkezi olan Isparta Belediyesi Kültür Merkezi kulis durumu için eleştiride bulundu. İşte Isparta Kültür Merkezi için Melek Baykal’ın söyledikleri ve açıkladıkları Isparta Anlık olarak ilk defa bizlerin internet sitesinde siz değerli takipçilerimizle! Tüm o anları cep telefonu ile kaydeden Melek Baykal sosyal medya üzerinden durum olarak bu konuyu paylaştı. Sizler de Isparta Son Dakika Haber konusunda bilgi almak ve şahit olduğunuz olayların yayınlanmasını isterseniz, cep telefonu kameranızla kayıt altına alarak bizlere sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Melek Baykal Isparta Kültür Merkezi 2

Ünlü Oyuncu Melek Baykal Isparta Kültür Merkezi Kulisleri Hakkında Konuştu!

Ünlü Oyuncu Melek Baykal Isparta’da bugün gerçekleştirdiği Şen Makas oyunu sırasında Isparta Kültür Merkezimizde eksik olan konulara değindi.

Melek Baykal: “Bunu sanat ve sanatçı hak etmiyor” dedi! Şen Makas tiyatro oyunu sonrasında Melek Baykal kulis durumundan söz ederek bunu sanat ve sanatçı hak etmiyor dedi.

Melek Baykal, Isparta Kültür Merkezinde bir kuliste olması gereken ısıtma, ışıklandırma gibi şeylerin olmadığını ve soğukta oyuna hazırlandıklarını dile getirdi. Set arabasında bulunan bir ısıtıcıyı kulise koyan oyun ekibi, kendi imkanlarıyla makyaj çalışmaları için ışıklandırma yapmaya çalıştı. Tüm o anları ise Melek Baykal cep telefonu ile kameraya çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. İşte durup düşünmemizi gerektiren o görüntüler sizlerle.

Melek Baykal: Bunu Sanat ve Sanatçı hak etmiyor!

Melek Baykal sosyal medyada paylaştığı video ile Gül salonu için güzel yorumlarını eksik etmedi, salonun dört dörtlük olduğunu ve her şeyiyle mükemmel olduğunu ifade etti. Sonrasında ise fakat diyerek söze başladı ve kulis koridorlarında ısıtma olmamasına değindi. Koridorların buz gibi olduğunu söyleyen Melek Baykal, kulis içinde de küçük bir makyaj masasıyla birlikte ışık olmamasına da değindi. Işık konusunda da eksiklerin olduğunu dile getiren Baykal, herhangi bir dinlenme koltuğu olmamasını da konuşmalarına ekledi.

Melek Baykal Isparta Kültür Merkezi

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.