Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Meydan AVM Kültür Merkezi Dolup Taştı!

Meydan AVM Kültür Merkezi Dolup Taştı!

Meydan AVM Kültür Merkezinde büyük bir etkinlik gerçekleşti! Isparta Merkez’de gerçekleşen Isparta Anlık haberine göre Instagram adresimize gelen mesajlar sonucunda sizlere bu yazımızı sunmaktayız. Isparta Meydan AVM Kültür Merkezinde yapılan etkinlik salonu dolup taşırdı! İşte o etkinliğin detayları internet sitemizde Isparta Son Dakika olarak sizlerle!

Meydan avm kultur merkezi

Şehit Tevhit Akkan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okul aile birliği tarafından düzenlenen seminerde, ailenin toplumun temel taşı ve köklü bir kurumu olduğu ifade edilip, ailedeki sevgi ve güven ortamının mutlu bireylerin yetişmesi açısından önemli olduğu hatırlatıldı. Bu konuda bireysel ve kişisel gelişim anlatıldı.

Kişisel Eğitim Uzmanı, Eğitimci ve Yazar Sıtkı Aslanhan ile ‘Bilinçli Aile ve Duyarlı Gençlik’ konulu seminerde günümüz aile yapısı, gençlerin sosyal medya alışkanlıkları ve bilinçli nesil yetiştirilmesi ile ilgili örneklerle bir sunum gerçekleştirdi.

Meydan AVM Kültür Merkezi Haberi

Seminerden Sonra Kitap İmza Töreni!

Seminerin ardından Sıtkı Aslanhan sevenleriyle fotoğraf çekilip, kitap imzaladı. Sevenleriyle pek çok fotoğraf çektirip, imza törenini gerçekleştirdikten sonra ortada kalan güzel anları sizlerle paylaştık.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.