Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

NEDİR BU MARTI’LARIN ÇEKTİĞİ?

Isparta'da Bir Haftadır Devam Eden Durum!

NEDİR BU MARTI’LARIN ÇEKTİĞİ?

Isparta’da son bir haftada Bağlar Mahallesi, Emre Mahallesi, Yedişehitler Mahallesi gibi pek çok mahallede birden fazla Martı aracına zarar verildi. Isparta’da uluslararası çapta başarı ve ün edinmiş bir şirket olan Martı’nın Isparta’da hem motorlu araçlarına hem de scooter araçlarına nedensizce pek çok zarar veriliyor. İşte Isparta’da zarar verilen Martı araçları özeti şu şekilde;
Bağlar mahallesinde çamura bulanmış Martı, Emre mahallesinde ters çevrilmiş Martı ve Yedişehitler mahallesinde tekeri sökülmüş bir Martı.

Kirli Martı

İşte o anlar bir Isparta Anlık takipçisi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı. Sitemizin alt kısmına inerek o anları görebilirsiniz.

Ters Martı

Isparta’da Bir Haftadır Devam Eden Durum!

Isparta’da birisi ya da birileri Martı şirketinin araçlarına zarar vermeye devam ediyor. Durumun önüne Martı’nın nasıl geçeceği beklenirken, aynı zamanda kişilerin tespiti de söz konusu olabilir. Uygulama üzerinden Martı’yı son bırakan kişiler kural ihlali yaparlarsa belirli bir yaptırım ile karşılaşıyorlar fakat bu durumlarda nasıl bir yol izlenecek bilemiyoruz. Tek tavsiyemiz, vatandaşlarımızın biraz daha bu konularda duyarlı olmasıdır.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.