Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

O FİRMA AÇIKLAMA YAPTI! BİT VİDEOSU İLE GÜNDEME GELMİŞTİ!

Isparta Petrol Turizm, Dün Gündeme Gelen Olaya İlişkin Açıklama Yaptı!

O FİRMA AÇIKLAMA YAPTI! BİT VİDEOSU İLE GÜNDEME GELMİŞTİ!

Dün Isparta Anlık sosyal medya hesabımız ve internet sitemiz üzerinden yayınladığımız HER TARAF BİT DOLU haberi ile gündeme gelen Isparta Petrol Turizm o yayına ve videoya ilişkin ilk defa açıklama yaptı! İşte o açıklama ve detaylar sizler için Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olarak özenle hazırlanıp internet sitemizde yayınlanıyor!

Isparta Petrol

Dün, bir vatandaş sosyal medya hesaplarımız üzerinde Isparta – Antalya 12 Haziran 17.00 arabasıyla 9. koltukta seyahat sırasında koltuğunda bit olduğunu iddia etmişti ve o anlara dair görüntüler göndermişti. İşte o görüntüleri paylaşmamızla birlikte olayı incelemeye başlayan Isparta Petrol Turizm ilgili videoyu yayınladıktan yaklaşık bir saat sonra ÖZN İlaçlama firmasına ilgili aracı ilaçlattı ve ‘Araç içerisinde sprey uygulaması yapılmıştır. Uygulama sırasında hiçbir aktiviteye rastlanmamıştır’ raporu aldı. İşte o rapor ile birlikte firmanın yaptığı açıklamaları siz değerli Isparta Anlık takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Isparta Petrol Turizm, Dün Gündeme Gelen Olaya İlişkin Açıklama Yaptı!

Isparta Petrol Turizm’in yetkilileri gece saatlerinde aracı kendileri inceledikten sonra ilaç firması ÖZN İlaçlama ile genel bir temizlik yaptı, sprey uygulaması uyguladı. Isparta Petrol Turizm’in yetkililerinden Ömer bey ‘Bit var diye iddia edilen koltuğun altına kadar açılmış olup, herhangi bir aktiviteye rastlanılmadı. Bu konuda gerekli raporlar da tutuldu’ şeklinde açıklamada bulundu. Bitin, o sırada yolculuk yapan kişinin kendi eşyalarından çıkmış olduğunu, eşyalara ise başka bir yerden geldiğini bildirdi. Ek olarak olayla ilgili hukuki sürecin başladığını da dile getirdi. İşte tartışmalı olayın videoları ve raporları siz değerli takipçilerimizle internet sitemizde. Sizler de Isparta’da şahit olduğunuz son dakika olayları bizlere sosyal medya hesaplarımızdan gönderebilir, tüm şehrin duymasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Rapor

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.