Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIspartaTrafik Kazaları

O KAZADAN ACI HABER TEZ GELDİ!

Araç Sahibi Ahmet TAŞ Hayatını Kaybetti!

O KAZADAN ACI HABER TEZ GELDİ!

Isparta’da gece saatlerinde gelen bir kaza haberini sizlere yaklaşık 15 dakika önce paylaşmıştık. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. Gelen bilgilere göre araç sahibi olduğunu öğrendiğimiz Ahmet TAŞ kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda hayatını kaybetti. İki kişinin ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı kazada ne yazık ki araç sahibi Ahmet TAŞ hayatını kaybetti.

Ağır Kaza

Isparta’nın İstanbul Caddesinde yaklaşık 200 km/h hızla ilerleyen otomobilin ağaca çarpması sonucu iki kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. İşte o kazadan acı haber tez geldi! Yaklaşık yarım saat sonra araç sahibi olduğunu öğrendiğimiz Ahmet TAŞ hayatını kaybetti.

Araç Sahibi Ahmet TAŞ Hayatını Kaybetti!

Isparta’nın en popüler caddelerinden birisi olan İstanbul Caddesinde 200km/h hızla gittiği iddia edilen aracın şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu ağaca çarpmasıyla birlikte ağır yaralana 2 kişi hastaneye kaldırılmıştı. İşte o haberden acı haber yaklaşık yarım saat sonra geldi. Sadece araç sahibi olduğunu öğrendiğimiz Ahmet TAŞ, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.