Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

OTOMOBİL GİRİŞ ÜCRETİ 60 TL OLAN GÖLCÜK’ÜN HALİ!

Gölcük'ten Hayrete Düşüren Görüntüler!

OTOMOBİL GİRİŞ ÜCRETİ 60 TL OLAN GÖLCÜK’ÜN HALİ!

Isparta denilince akıllara gelen on yerden bir tanesi olan Gölcük ne yazık ki rezalet durumda! Sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesine gelen görüntüler ışığında bir otomobil giriş ücreti 60 TL olan ve hizmet olarak ne verdiği sorgulatan Gölcük’ün durumu içler acısı! Takipçimiz tuvaletlerdeki suların akmadığını ve temizliğin rezalet durumda olduğunu ifade etti.

Gölcük Tabiat Parkı

Fiyatlarında yapılan artış nedeniyle vatandaşlardan tepki çeken Isparta Gölcük Tabiat Parkı geçtiğimiz yıl ağaçların kesilmesiyle de gündeme gelmişti. Kesilen ağaçların yerine yeni ağaçlar söz verildiği gibi dikildi fakat tuvaletler ve çevre çok kötü durumda! Vatandaşlar, verdikleri paranın hangi hizmete harcandığını haklı olarak merak edip, öğrenmek istiyor çünkü tuvaletlerin günlerdir temizlenmediği ortada!

Gölcük Tabiat Parkı

Gölcük’ten Hayrete Düşüren Görüntüler!

Takipçimizin göndermiş olduğu görüntüler ve videolar ışığında Gölcük Tabiat Parkı için binek otomobillerden 60 tl alındığı halde neden tuvaletlerin pis olduğunu vatandaşlar haklı olarak sorguluyor. İşte o vatandaşlardan bir tanesi Isparta Son Dakika olarak bizlere olay yerinden görüntü gönderdi ve bunun duyulmasını işte. Sizleri o görüntülerle baş başa bırakmak istiyoruz. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.