Reklamlar & İlanlar

Site logosu

Isparta Anlık olarak reklam ve ilan prosedürlerimiz hakkında detaylı bir bilgi vermek amacıyla bu yazıyı siz değerli takipçilerimize yazmaktayız.

Isparta Anlık olarak markanızın daima yanındayız…

S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

Hangi Alanlarda Reklam Mevcut?

İlk olarak reklam alanlarımızdan bahsetmek isteriz, reklam alanlarımız Instagram Hikaye, Instagram Öne Çıkanlar, Telegram Gönderi, Threads Gönderi ve internet sitemiz olmak üzere beş adettir. Bu beş adet mecrada reklam verebilirsiniz.

Reklam Paketleri Nelerdir?

Instagram Paketlerimiz; Instagram 3 Hikaye (Haftalık). Instagram 3 Hikaye + Öne Çıkanlar (Haftalık). Instagram 12 Hikaye (Aylık). Instagram 12 Hikaye + Öne Çıkanlar (Aylık). Instagram paketlerimizden satın alan kişiler için internet sitesi yazımızda cüzi bir miktarda indirim sağlamaktayız. Telegram Paketlerimiz; Telegram sayfamızda 1 adet gönderi. Threads Paketlerimiz; Threads sayfamızda 1 adet gönderi. İnternet Sitesi Paketlerimiz; Sitemizde Banner Kısmı – Logo Yanı. Sağ Sabit Sütun. Anasayfa’da Başlıkların Arasında. Haber Yazısı Aralarında. Sitemizin Alt Kısmında Ek Olarak 1 Adet Yazı

Reklam Süreci Nasıl İşliyor?

Reklamlarınızı öncelikle özenle planlıyoruz. Sizlerden talep ettiğimiz görsel ve videoları bizlere mail adresimiz veya Instagram sayfamız üzerinden göndermenizi istiyoruz. Ardından ödeme işlemi gerçekleşiyor. Ödeme sonrasında mevcut reklamlarımızla uyum sağlayacak şekilde bir takvim planlaması yapıyoruz. Takvim planlamasını sizlere gönderdikten sonra onay verdiğiniz anda reklam çalışmamız başlıyor.

Fotoğraf & Video Çekiyor Musunuz?

Henüz bununla alakalı bir çalışmamız yoktur. Gelecekte olduğu vakit bilgisini paylaşacağız.

Reklam Fiyatlarınız Ne Kadar?

Reklam fiyatlarımız çalıştığımız işletmenin bizimle çalışma süresine göre değişiklik göstermektedir. Yoğunluğun ve tıklanmaların değişim göstermesi de reklam fiyatlarını etkilemektedir. Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızdan bizlere mesaj atabilirsiniz.

Reklam Ödemesini Reklamdan Sonra Yapabilir Miyim?

Ne yazık ki maalesef. Reklam ödemeleri planlama yapılmadan bir önceki aşamada talep edilmektedir.

Reklam Çalışmasında Hediyeleriniz Var Mı?

Evet, reklam çalışmalarımızda dönem dönem hediye paylaşımlar mevcuttur. Bu, bizimle ne kadar süredir çalıştığınızla orantılı olarak değişmektedir.

Tek Hikaye Paylaşmak İstiyorum, Mümkün Mü?

Ne yazık ki biz tek hikaye paylaşımı yapmıyoruz. Bunun yerine sitede yazı paketimizi tercih ederseniz, sitede yazdığımız yazıyı sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Onun dışında ne yazık ki tek hikaye paylaşımını reklamlarda yapmıyoruz. Sadece ilanlar için tek hikaye geçerlidir.

İlan Paylaşımı Yapıyor Musunuz?

Evet, ilan paylaşımını ücretli olarak yapıyoruz.

İlan Paylaşımı Neden Ücretli?

İlan paylaşımları yoğunluktan dolayı ne yazık ki ücretli olarak paylaşılıyor. Bu ücretli kısmı her türlü ilanı kapsamaktadır. Ne yazık ki biz takipçilerimize daha reklamsız ve daha güvenilir bir yayın yapabilmek adına bunlardan ücret talep ediyoruz.

İlan Ücreti Ne Kadar?

İlan ücretimiz şu an için 100 Türk Lirası’dır.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda şöyle bir yorum yapabiliriz. Öncelikle Isparta’nın yerel sayfalarından çok daha fazla tıklanıyor ve biliniyoruz. Şehrimizde bir hadise meydana geldiğinde akla ilk gelen yayın kanalı olarak Isparta Anlık tercih ediliyor. Köklü ve sistematik bir çalışma prensibimiz var. İşletmenize, kendi işletmemiz gibi değer vererek plan ve program aşaması gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve geri dönüşlerini biliyor ve bundan eminiz. Diğer bir önemli husus ise paragöz bir tavrımız olmadığı için aynı sektörden aynı anda reklam almamaktayız. Yani sizinle çalışırken aynı sektöre bağlı farklı bir işletmenin reklamını sayfamızda göremezsiniz. Bu bizi farklı kılan en önemli kararlarımızdan birisidir…

Nasıl Reklam Verebilirim?

Sosyal medya hesabımızdan bizlere ulaşarak reklam verebilirsiniz. Buraya tıklayarak sosyal medya hesabımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere en geç yarım saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.