Detaylar İçin Tıkla!
Hava DurumuGündemIsparta

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR! ISPARTA HAVA DURUMU!

Isparta'ya sağanak yağışlar geri geliyor! İşte detaylar...

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR! ISPARTA HAVA DURUMU!

Isparta’da geçtiğimiz hafta birkaç günün yoğun yağışlı geçmesinin ardından güneşin tekrardan doğması kısa sürdü! Isparta bu hafta sağanak yağışlı geçecekSizler de Isparta Son Dakika Haberleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz internet sitemiz olan Isparta Anlık sayfamızı sosyal medya ve internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Isparta’ya bu hafta tekrardan yağışlar geliyor, işte detayları aktardığımız haberimizde siz değerli takipçilerimize yağış durumu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Lütfen yoğun sağanak yağışlara karşı her türlü tedbirimizi ve önlemimizi alalım.

Isparta Hava Durumu

Isparta’da Bu Hafta Yağış Bekleniyor!

Isparta’da bu hafta kar var mı? Sorusu çok fazla sorulan sorulardan bir tanesi olmayı başardı. Gelin, Isparta’da bu hafta nasıl bir hava durumu gerçekleşecek. İşte o haberin detayları Isparta Anlık sitemizde sizlerle.

Bu hafta Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri yağış bekleniyor. Yarın yani Cumartesi günü şehirdeki en yoğun yağışlı günlerden biri olacağı tahmin ediliyor.

Salı günü için yağış %14 gözükürken Çarşamba günü için %60 seviyelerine çıkacağı tahmin ediliyor. Cumartesi günü ise haftanın en yoğun yağışlı günü olarak %80 seviyelerinde geçeceği düşünülüyor. Ortalama 12°C seviyelerinde olacak hava sıcaklığına %80 yağmur yağışı gerçekleşecek.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.