Detaylar İçin Tıkla!
IspartaGündem

SANAYİ’DE ARAÇLAR ÇUKURLARA GÖMÜLDÜ!

Sanayide araçlar, doğalgaz döşemesi için açılan çukurlara gömüldü!

SANAYİ’DE ARAÇLAR ÇUKURLARA GÖMÜLDÜ!

Isparta’ya soğuk ve yağışlı havalarla birlikte sorunlar da gelmeye başladı. Sosyal medya hesaplarımızdan gelen bilgilere göre şehre yağan yoğun yağış nedeniyle Yeni Sanayi sular altında kaldı, doğalgaz için açılan çukurlar kapatılmadığı için çukurları görmeyen sürücüler, araçlarla beraber çukura girdiler. O anlar bir takipçimiz tarafından Isparta Anlık sitemiz olan Isparta Son Dakika sitemizde yayınlanmak amacıyla cep telefonu kamerasıyla çekip, bizlere gönderdiler. Sanayiye giden veya gidecek olan arkadaşların dikkatli olması gerekiyor, pek çok aracın çukurlara girip çekici yardımıyla çekilerek kurtarıldığı gözlemlendi. Görüntüleri izlemek için sitenin alt tarafına doğru inebilirsiniz.

Yeni sanayi sitesi

Sanayide araçlar, doğalgaz döşemesi için açılan çukurlara gömüldü!

Doğalgaz döşemek amacıyla yaz ayından beri çalışılan Yeni Sanayi sitesinde hala bitmemiş olan çalışma, sürücülerin açık kalan çukurlara düşmesine neden oldu. Hava yağışlı olduğu için ve çamurlu su tüm yolu kapladığı için çukurları görmeyen sürücüler çukurlara düştü. İşte o anlar bir takipçimiz tarafından kamerayla kaydedildi.

Sizler de Isparta şehrinde yaşanan haber niteliği taşıyan tüm olayları cep telefonunuzun kamerasıyla çekerek bizlere gönderebilirsiniz, bizler de Isparta’nın sesi olarak tüm şehre haberinizi yayabiliriz. Bizleri sosyal medya hesaplarımız ve Instagram sayfamız üzerinden takip etmeyi unutmayın, böylece Isparta şehrindeki tüm haberlere anında ulaşabilir ve bu haberlerin detaylarını öğrenebilirsiniz. Şimdiden bizleri severek takip eden herkese teşekkürlerimizi sunarız.

Yeni sanayi sitesi

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.