Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

ŞEHRİN GÖBEĞİNE KADAR DOMUZ SÜRÜSÜ İNDİ!

Isparta'nın Eğirdir İlçesinde Domuz Baskını!

ŞEHRİN GÖBEĞİNE KADAR DOMUZ SÜRÜSÜ İNDİ!

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde gece saatlerinde bir takipçimizin gönderdiği video ve fotoğraflara göre İstiklal Mahallesinde bir domuz sürüsü şehrin göbeğine kadar indiler. Yabani hayvanlar Isparta’nın merkezi de dahil olmak üzere dört bir yandan şehir merkezlerine iniyorlar. Gece saatlerinde görülen domuz sürüsü ise, sürü olarak bir oraya, bir diğer tarafa koşturdular. Yaban hayatını ile şehir hayatının iç içe geçtiği günümüz toplumlarında bu görüntüleri görmek gayet doğal. Vatandaşlarımıza yaban hayvanlarıyla karşılaştıkları zaman lütfen onlara dokunmaya çalışmamalarını tavsiye ederiz. Doğadaki vahşi hayatta yetişen büyüyen her hayvan insanlar için tehlike saçabilir. Domuz sürüsü ise kameralara şu şekilde yansıdı;

Haberimizin görsellerini yayınlamadan önce dün Yalvaç – Isparta yolunda bir kişinin hayatını kaybettiği kazanın detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Pirimehmet mahallesinde meydana gelen intihar girişiminin detaylarına ulaşmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdi gelelim o görüntülere!

Domuz sürüsü

Isparta’nın Eğirdir İlçesinde Domuz Baskını!

Yazın gelmesiyle birlikte yaban hayvanları bulundukları bölgelerden çıkıp şehrin atıklarına veya etrafa kedi & köpek için bırakılan yiyecek ve içeceklere gözlerini dikiyorlar. Bu olağan ve doğal durum karşısında vatandaşlar bir domuz sürüsüne rastladı. İşte o domuz sürüsünün görüntüleri sadece Isparta Anlık internet sitemizde siz değerli takipçilerimizle.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.