Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaSon DakikaTrafik KazalarıYangınlar

Seyir Halindeki Araç Yandı! Tüm Yol Dumana Boğuldu!

Seyir Halindeki Araç Yandı! Tüm Yol Dumana Boğuldu!

Bugün akşam saatlerinde Isparta Merkez yolu üzerinde bir araç seyir halindeyken alev aldı! Olay akşam saatlerinde 20.27 civarında gerçekleşti. Nedeni bilinmeyen bir şekilde, seyir halinde ilerleyene araç durup dururken yolun ortasında alev aldı. Gelen ilk bilgilere göre Isparta Haber olarak sizlere bu bilgileri yazımızda vermeye çalışacağız! Aracın neden yandığı henüz bilinmiyor olsa da haber çok yeni olduğu için, bizlere bilgisi geldiği vakit internet sitemize ve Instagram sayfamıza bunu yükleyeceğiz. Bugün yani 22 Kasım 2022 tarihinde Isparta’nın pek çok yerinde trafik kazası gerçekleşti ve bu kazalar bir türlü dur durak bilmedi! Tam her şey yoluna girdi derken Instagram adresimiz üzerinden bizlere özel mesaj yoluyla bir kaza haberi daha geldi. Isparta Son Dakika Haberleri olarak bizler de o haberi anında sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Şehirde pek çok kaza gerçekleşirken, bizler de Isparta Anlık olarak sizlere bu haberleri anında göndermeye yani sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yanıyor!
Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yanıyor!

Aracın Neden Yandığı Bilinmiyor!

Aracın neden yandığı henüz gelen haberler arasında bilinmiyorken, aracın yanına giden pek çok sürücü ve vatandaş ilk yardım müdahalesini yaptı. Gelen bilgilere göre ilk aşamada yaralı birisi yok, maddi hasarlı olarak bir yangın oldu. Bizlere bilgi geldikçe sizlere anında aktaracağız. Isparta Haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştıran sayfa olarak bu bilgileri de sizlere hızlıca ulaştırmayı hedefliyoruz. Gelen bilgiler doğrultusunda yangın saat 20.42 civarlarında kontrol altına alındı. Herhangi bir yaralı yok, trafik kazası olarak maddi hasarlı bir kaza gerçekleşti. Isparta’da ki sürücülerin daha dikkatli olmasını öneririz.

Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yandı!
Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yandı!

Seyir Halinde Yanan Araç Kontrol Altına Alındı

Yine bizlere Instagram sayfamız üzerinden gelen bilgiler ışığında yangının itfaiye ekipleri tarafından yaklaşık yarım saat içerisinde kontrol altına alındığı bildirildi. Bu süreçte emeği geçen tüm vatandaşlarımıza ve ilgili kurumlara teşekkür ederiz. Sokağın tamamı dumana boğulmuşken yardımcı olmaya çalışan ve bu dumanda dikkatli sürüş yapmaya çalışan sürücülerimize de ayrıca teşekkür ederiz. Yangın ile ilgili detaylar geldikçe sizlere bu sayfa üzerinden ulaştırmaya ve sizleri yeni haberler ile sürekli aydınlatmaya çalışacağız. Bizleri Instagram adresimizden ya da Telegram adresimizden takip edebilirsiniz ve şahit olduğunuz olayları veya haberleri bizlere özel mesaj yoluyla veya mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. Tüm Isparta’mıza geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz, umarız bundan sonra daha güvenli yolculuklar yapabiliriz. Sizleri fotoğraflar ve videolar ile baş başa bırakıyoruz.

Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yandı ve Kontrol Altına Alındı!
Isparta Yolu Üzerinde Seyir Halinde Araç Yandı ve Kontrol Altına Alındı!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.