Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

SİNEK SORUNU HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR!

Isparta'da Sinek Sorunu Her Geçen Gün Artıyor!

SİNEK SORUNU HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR!

Isparta Anlık olarak sosyal medya üzerinden bizlere gelen bilgiler ve görüntüler dahilinde hazırladığımız bu yazımızda sizlere şehrimizin yaza girişiyle birlikte en büyük sorunlarından bir tanesini dillendirmiş olacağız. Öncelikle, bugün meydana gelen drift haberiyle ilgili detaylara ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Diğer bir haberimiz ise Salda gölünde 13 yaşındaki kız çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. O haberle ilgili detaylar için de buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi bize sosyal medya üzerinden +50’den fazla gelen sinek sorunuyla alakalı detayları dile getirelim. Bu sene ilaçlama yeteri kadar yapılmadığı yönünde takipçilerimizden çok fazla mesaj aldık ve tüm görüntülerle birlikte olanlar sizlere aktarmaya çalışacağız.

Sinek sorunu 2

Isparta’da Sinek Sorunu Her Geçen Gün Artıyor!

Isparta merkeze bağlı pek çok mahallede sinek sorunu dile getiriliyor. Bugün sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesi olan Isparta Anlık Instagram sayfamızda paylaştığımız görüntü üzerine sayfamız adeta mesaj bombardımanına tutuldu.

Sinek sorunu

İşte o görüntülerle birlikte aslında ne kadar büyük bir sorunla karşı karşıya kaldığımızı fark ettik. Isparta merkez mahallelerinde neredeyse tamamında sinek nedeniyle vatandaşlar rahatsız ve şikayetçi. Geçen sene aynı sokağı 3 kere tekrar tekrar turlayan böcek ilaçlama araçlarının bu sene hiçbir yerde olmadığına dikkat çeken takipçilerimiz olayla ilgili bizlere pek çok görüntü ve video gönderdi. Isparta’nın en popüler mahalleleri de bu listede yer alıyor. O görüntülerden bazılarını aktarırken mesaj yoluyla Isparta merkeze bağlı mahallelerinin neredeyse tamamında sinek sorununun olduğu gözüküyor. Isparta Anlık olarak bu soruna dikkat çekmek istiyoruz. Vatandaşlar belediyeden bu konu için bir çalışma yapılmasını dört gözle bekliyor.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.