Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIspartaTrafik Kazaları
Son Dakika

TOPRAK KAYMASI SONUCU ARAÇTA MAHSUR KALDILAR!

Çardak - Dazkırı Yolunda Yoğun Yağış Nedeniyle Toprak Kayması Meydana Geldi!

TOPRAK KAYMASI SONUCU ARAÇTA MAHSUR KALDILAR!

Afyonkarahisar – Burdur yolunda meydana gelen olay işte Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olarak siz değerli takipçilerimizle! Gelen bilgilere göre Çardak – Dazkırı yolu arasında bölgemizde bulunan yoğun yağış nedeniyle toprak kayması meydana geldi.

Araçta Mahsur Kaldılar

Kayan toprak yolda seyir halinde bulunan araçların üzerine düştü. Şu anda sosyal medya hesaplarımızdan gelen bilgilere göre iki araç toprağın altında kaldı. Bir araçtaki kişiler ekipler tarafından sağlıklı bir şekilde kurtarılırken diğer aracın içerisinde kalanlar henüz kurtarılamadı. Olay yerinde çok fazla ekip aracı var. Sizler de Isparta Son Dakika haberlerine şahit olursanız bunları bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden gönderebilirsiniz. Isparta Anlık sosyal medya hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Detaylar geldikçe internet sitemizde güncelleme yapacağız.

Araçta Mahsur Kaldılar

Çardak – Dazkırı Yolunda Yoğun Yağış Nedeniyle Toprak Kayması Meydana Geldi!

Çardak – Dazkırı yolunda yoğun  yağış nedeniyle meydana gelen toprak kayması sonucunda iki araç toprağın altında kaldı. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken henüz bir aracın içerisinde bulunan vatandaşlar kurtarılamadı. Olayla ilgili gelişmeleri bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden gönderebilir ve Isparta Son Dakika Haberler konusunda anında bizlere ulaşabilirsiniz. Cep telefonlarınızla çektiğiniz görüntüleri bizlere sosyal medya üzerinden veya internet sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz. İşte o anlar bir takipçimizin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Videoyu izlemek için sayfanın alt tarafını ziyaret edebilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.