Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

TOPRAK KAYMASI SONUCU ARAÇTA SIKIŞMIŞLARDI! ACI HABER GELDİ!

Yoğun Yağış Nedeniyle Toprak Kayması Gerçekleşmişti! Acı Haber Geldi!

TOPRAK KAYMASI SONUCU ARAÇTA SIKIŞMIŞLARDI! ACI HABER GELDİ!

Yaklaşık bir saat önce sosyal medya takipçilerimiz tarafından bizlere internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaştırılan bir haber üzerine yeni gelişmeler meydana geldi. Sizler de Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olaylarına şahit olursanız bunları cep telefonunuzun kamerasıyla kayıt altına alarak bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaştırabilirsiniz. Buraya tıklayarak Instagram hesabımıza ulaşabilirsiniz. Bir önceki haberin yazılarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Toprak Kayması

Çardak – Dazkırı yolu arasında seyahat eden iki araç yoğun yağış nedeniyle meydana gelen toprak kayması sonucu araçların içerisinde mahsur kalmışlardı. Toprağın üzerine yıkıldığı araç içerisinden gelen bilgilere göre yaralı olarak kurtulanlar da oldu. Kaç kişinin henüz tam olarak bilinmediği olayda bir kişinin cansız bedeni çıktığı bilgisi öğrenildi. Gelen bilgilere göre kişinin henüz kimliği tespit edilemedi.

Toprak Kayması

Yoğun Yağış Nedeniyle Toprak Kayması Gerçekleşmişti! Acı Haber Geldi!

Sosyal medya hesabımıza gelen görüntülerin hassas olması nedeniyle internet sitemize yükledik. Görüntülerde hala ekiplerin, mahsur kalan kişileri kurtarmak üzere çalıştığı görünmektedir. Henüz çalışma bitmedi, yeni bilgiler geldikçe sayfamızı sizler için güncel tutmaya çalışacağız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.