Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

TÜVTÜRK MUAYENE İSTASYONUNU SU BASTI!

Isparta'da Bulunan Araç Muayene İstasyonunu Su Bastı!

TÜVTÜRK MUAYENE İSTASYONUNU SU BASTI!

Isparta’nın Sanayi mahallesinde bulunan TÜVTÜRK Araç Muayane istasyonunu bugün anlık olarak gelişen yoğun yağış nedeniyle su bastı. Isparta Anlık olarak bizlere gönderdiğiniz son dakika Isparta haber görüntülerini sizler için derleyip, internet sitemize yüklemeye karar verdik. Takipçilerimizden gelen bilgilere göre Sanayi mahallesinde bulunan araç muayene istasyonunu, şehrimizin kuzey kesiminde meydana gelen yoğun yağış nedeniyle anlık olarak su bastı.

Su Baskını

Araç alımını durduran istasyon, personelleri ve çalışanlarıyla birlikte suyu tahliye etmeye çalıştılar. Yaklaşık bir buçuk saatlik bir hizmet aksamasının ardından tekrardan araç alımını kabul ettiler. İşte o anlar takipçilerimizin kameralarına böyle yansıdı.

Su Baskını 2

Isparta’da Bulunan Araç Muayene İstasyonunu Su Bastı!

Takipçilerimizin sosyal medyadan gönderdiği görüntülere göre araç muayene istasyonu yaklaşık ortalama bir buçuk saat araç alımını durdurdu. İşte o anlar takipçimizin kamerasına yansıdı. Sizler de Isparta’da yaşanan son dakika olayları bizlere cep telefonu kameranızla kayıt ederek gönderebilirsiniz. Buraya tıklayarak sosyal medya hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.