Detaylar İçin Tıkla!
Trafik KazalarıGündemHava DurumuIsparta

YAĞIŞ BAŞLADI, KAZALAR PEŞİ SIRA GELDİ!

Isparta'da Akşam Saatlerinde Başlayan Yağış Kazaları Peşinde Getirdi!

YAĞIŞ BAŞLADI, KAZALAR PEŞİ SIRA GELDİ!

Isparta merkezde 18 Haziran gününü 19 Haziran’a bağlayan gecede beklenen yağış geldi. Vatandaşlar havalarının ne zaman ısınacağını sorarken, diğer tarafta akan bir trafik var. Havaların ne zaman ısınacağına dair bir yazı yazacağımızı bildirerek, akan trafiğe dönmek isteriz. Isparta Anlık sayfası takipçileri sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere göndermiş olduğu haberler doğrultusunda işte size günün kaza özeti! Neyse ki kaza özetimizde herhangi yaralı veya vefat bulunmuyor. Maddi hasarlı olarak yağış sonrası kayıtlara geçen kazaları inceleyeceğiz.

Eğirdir Kaza

Isparta’da Akşam Saatlerinde Başlayan Yağış Kazaları Peşinde Getirdi!

İlk kaza haberimiz Eğirdir ilçemizden. Isparta Son Dakika Haberler olarak sizler için takipçilerimizin göndermiş olduğu görüntüler doğrultusunda Eğirdir ilçemizde trafik kazası meydana geldi. Kazada vefat yok fakat yaralı durumu da bilinmemektedir.

Bahçelievler Kaza

Diğer bir kazamız ise merkezde Bahçelievler mahallesinde meydana geldi. Bu kazada da herhangi bir yaralı bulunmuyorken, vatandaşın yağmurlu havada U dönüşü atmak isterken refüje çıktığı söyleniyor.

İşte tüm o haberlerin videosu siz değerli takipçilerimizle;

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.