Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIspartaKavgalar
Son Dakika

ZORLA MİNİBÜSE BİNDİRMEYE ÇALIŞTILAR! ISPARTA SON DAKİKA!

Pirimehmet mahallesinde silahlar konuştu! Zorla minibüse bindirmeye çalıştılar!

ZORLA MİNİBÜSE BİNDİRMEYE ÇALIŞTILAR! ISPARTA SON DAKİKA!

Bugün, saat 02.30 sularında Pirimehmet Mahallesinde sosyal medya üzerinden bizlere gelen görüntüler ve bilgilere göre üç – dört kişi bir genci zorla minibüse bindirmeye çalıştılar. Isparta Anlık Haberler paylaştığımız sosyal medya hesabımıza çevredeki vatandaşlardan bir tanesi olayı ve videoyu gönderdi. Yine diğer platformlar üzerinden bizlere ulaşan bilgilere göre kişinin neden araca bindirilmeye çalıştığı bilinmiyor.

Pirimehmet mahallesinde akşam vakti hareketli dakikalar!

Videoda görüntülenen bilgiler ışığında araca binmemekte direnen genci silah zoruyla araca bindirmeye çalıştılar. Olayı gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi, kısa süre içerisinde olay yerine intikal eden ekipler olayla ilgili soruşturma başlattı.

Pirimehmet Mahallesinde Zorla Minibüse Bindirmeye Çalıştılar!

Pirimehmet mahallesinde silahlar konuştu! Zorla minibüse bindirmeye çalıştılar!

Pirimehmet mahallesinde bu gece 02.30 sularında bir genci, üç – dört kişi zorla minibüse bindirmeye çalıştı. Minibüse binmemekte direnen gence silah çekildi, etrafa ateş edildi. Olayın nedenine dair henüz bir bilgi yok. Elimize bilgi ulaştığı anda siz değerli Isparta Son Dakika takipçileriyle paylaşacağız. Sizler de şehrimizde yaşanan olayları cep telefonu kamerasıyla videoya çekebilir, bizlere sosyal medyadan gönderebilirsiniz. Videoyu izlemek için alt tarafta bulunan kısmı kontrol edebilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.